Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: search
km: ស្វែងរក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
