Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
