Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Help
ku: یارمەتی

en: search
ku: گەڕان

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
