Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
