Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Login
oc: Identificant

en: Help
oc: Ajuda

en: search
oc: recercar

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
