Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Help
si: සහාය
