Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Help
sk: Pomoc

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Footer
sk: Päta

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Back to login
sk: Späť k prihláseniu
