Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: search
vi: tìm kiếm

en: Footer
vi: Phần chân

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: System settings
vi: Thiết lập hệ thống

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
