Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Help
bg: Справка

en: search
bg: Търсене

en: Footer
bg: Под черта

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
