Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Help
bn: সহায়তা

en: search
bn: অনুসন্ধান

en: Your search yielded no results
bn: আপনার অনুসন্ধানে কোন ফল পাওয়া যায়নি

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
