Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Help
eo: Helpo

en: search
eo: serĉu

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
