Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Login
he: כניסה

en: Help
he: עזרה

en: search
he: חיפוש

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט
