Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Login
sl: Prijava

en: Help
sl: Pomoč

en: search
sl: išči

en: Footer
sl: Noga

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
