Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Help
sq: Ndihmë

en: search
sq: kërko

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
