Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Login
sr: Пријављивање

en: Footer
sr: Подножје

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
