Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Type
th: ประเภท

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: search
th: ค้นหา

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง
