Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Login
ug: كىرىش

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
