Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Login
uk: Вхід

en: Help
uk: Довідка

en: search
uk: пошук

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: login
uk: увійти

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: green
uk: зелений

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Custom logo
uk: Власний логотип

en: System settings
uk: Системні налаштування

en: Highlighted
uk: Виділено

en: red
uk: червоний

en: orange
uk: жовтогарячий

en: purple
uk: пурпурний

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: yellow
uk: жовтий

en: Back to login
uk: Повернутись на сторінку входу

en: pink
uk: рожевий

en: light blue
uk: світло-синій

en: dark green
uk: темно-зелений
