Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Help
cs: Nápověda

en: search
cs: vyhledávání

en: Footer
cs: Patička

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: You are here
cs: Jste zde

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
