Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Help
cy: Cymorth

en: search
cy: chwilio

en: Footer
cy: Troedyn

en: Your search yielded no results
cy: Ni gynhyrchodd eich gwelediad unrhyw ganlyniadau.

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
