Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།
