Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Login
et: Sisselogimine

en: Help
et: Abi

en: search
et: otsing

en: Footer
et: Jalus

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Status message
et: Olekuteade

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
