Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Help
gl: Axuda

en: search
gl: busca

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: login
gl: iniciar sesión

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado
