Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Forgot password?
hi: पासवर्ड भूल गए?

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Help
hi: मदद

en: search
hi: खोज

en: Footer
hi: पादलेख

en: login
hi: लॉगइन

en: Your search yielded no results
hi: आपकी खोज में कोई परिणाम नहीं मिले

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
