Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Help
hu: Súgó

en: search
hu: keresés

en: Footer
hu: Lábléc

en: login
hu: bejelentkezés

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Color settings
hu: Színbeállítások

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: green
hu: zöld

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Custom logo
hu: Egyéni logó

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: red
hu: piros

en: brown
hu: barna

en: orange
hu: narancs

en: purple
hu: lila

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: yellow
hu: sárga

en: ruby
hu: rubin

en: Back to login
hu: Vissza a bejelentkezéshez

en: violet
hu: ibolya

en: pink
hu: rózsaszín

en: moss green
hu: mohazöld

en: mint green
hu: mentazöld

en: light blue
hu: világoskék

en: azure
hu: azúr

en: dark green
hu: sötétzöld

en: dark yellow
hu: sötétsárga

en: dark brown
hu: sötétbarna
