Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Help
ka: დახმარება

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
