Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Help
ne: सहयोग

en: search
ne: खोज

en: Footer
ne: फुटर

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
