Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
