Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Forgot password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Help
pt: Ajuda

en: search
pt: buscar

en: Footer
pt: Rodapé

en: Your search yielded no results
pt: A busca não retornou resultados

en: Content top
pt: Topo do conteúdo

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Color settings
pt: Configurações de cor

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: Custom logo
pt: Logo customizado

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Back to login
pt: Voltar para o login
