Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Login
se: Logge sisa

en: Help
se: Veahkki

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat
