Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
