Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Forgot password?
da: Glemt password?

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: search
da: søg

en: Footer
da: Sidefod

en: login
da: log ind

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Content top
da: Indhold top

en: You are here
da: Du er her

en: Color settings
da: Farveindstillinger

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Custom logo
da: Skræddersyet logo

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
