Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Forgot password?
fr: Mot de passe oublié ?

en: Content
fr: Contenu

en: Login
fr: Identifiant

en: Help
fr: Aide

en: search
fr: rechercher

en: Footer
fr: Pied de page

en: login
fr: s'authentifier

en: Your search yielded no results
fr: Votre recherche n'a donné aucun résultat

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Color settings
fr: Réglages de la couleur

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Status message
fr: Message d'état

en: Custom logo
fr: Logo personnalisé

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale
