Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Login
ja: ログイン

en: Help
ja: ヘルプ

en: search
ja: 検索

en: Footer
ja: フッター

en: login
ja: ログイン

en: Your search yielded no results
ja: キーワードに該当するページは見つかりませんでした

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: You are here
ja: 現在地

en: Color settings
ja: 色の設定

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Custom logo
ja: カスタムロゴ

en: Highlighted
ja: ハイライト
