Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
