Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
