Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: or
az: və ya

en: First sidebar
az: Birinci yan panel
