Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта
