Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Footer menu
bs: Footer meni
