Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Home page
cy: Hafan

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Red
cy: Coch

en: or
cy: neu

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Orange
cy: Oren

en: Yellow
cy: Melyn
