Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Home page
de: Startseite

en: None
de: Keine

en: Help
de: Hilfe

en: Menu
de: Menü

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Red
de: Rot

en: or
de: oder

en: Purple
de: Lila

en: Violet
de: Violett

en: Pink
de: Rosa

en: Green
de: Grün

en: Yellow
de: Gelb

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Go to
de: Gehe zu

en: Brown
de: Braun

en: Light blue
de: Helles Blau

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Site logo
de: Logo der Website

en: Dark green
de: Dunkles Grün

en: Header menu
de: Kopfzeilenmenü

en: Footer menu
de: Footer-Menü

en: Main color
de: Primärfarbe
