Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
