Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Home page
fi: Kotisivu

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Red
fi: Punainen

en: or
fi: tai

en: Purple
fi: Violetti

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Orange
fi: Oranssi

en: Yellow
fi: Keltainen

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Site logo
fi: Sivuston logo

en: Branding
fi: Brändäys

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko
