Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Red
gl: Vermello

en: or
gl: ou

en: Green
gl: Verde

en: Yellow
gl: Amarelo

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado
