Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: or
gu: અથવા
