Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Home page
hr: Naslovnica

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: or
hr: ili

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta
