Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama
