Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ
