Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Ruby
kn: ಮಾಣಿಕ್ಯ(Ruby)
