Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم
